Aironi Development

Aironi

Deweloper

Aironi Development sp. z o.o. to firma deweloperska, która zajmuje się budową kondygnacyjnych apartamentów. Można połączyć ją z firmą deweloperską TCZ Nieruchomości. W swoim zespole posiadamy wyspecjalizowanych pracowników, którzy mają ogromną wiedzę odnośnie rynku nieruchomości. Każdy projekt deweloperski jest wykonywany przez nas z jak największą starannością oraz dbałością o każdy detal. Nasze inwestycje powstają z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów. Każdy projekt osiedla jest dokładnie przemyślany. Powstające budynki charakteryzują się nowoczesnością i dużą funkcjonalnością, a także wpasowują się w charakter otoczenia. Do budowy budynków mieszkaniowych wykorzystujemy najnowsze materiały budowlane, które wyróżniają się wysokim standardem jakościowym. Obecnie w naszej bliźniaczej firmie – TCZ Nieruchomości, jesteśmy właścicielami obiektów pod wynajem, w takich miejscowościach, jak Łódź, Poznań i Gdynia. Posiadamy:

  • dwa hostele zlokalizowane w odległości 100 metrów od Starego Rynku w Poznaniu;
  • lokale użytkowe;
  • ekskluzywny 90-metrowy apartament w Gdyńskim Porcie;
  • budynek Sea Towers;
  • apartament na 23 kondygnacji;
  • ponad 40 mieszkań, w tym apartamenty na wynajem krótko i długoterminowy w Łodzi.

Profesjonalizm

Stawiamy nacisk na swoje umiejętności oraz wysoki poziom wykonywanej pracy. Dlatego pomimo swojej dużej wiedzy na temat branży nieruchomości, regularnie udoskonalamy ją o nowe informacje.

Bezpieczeństwo

Zawsze działamy z Ustawą Deweloperską oraz uwzględniamy wszystkie zasady odnoszące się do praw Klienta. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zakupu mieszkań oraz proponujemy profesjonalną pomoc przy sprzedaży mieszkania lub domu, w którym klient aktualnie mieszka.

Nowoczesny projekty

Wszystkie nasze projekty deweloperskie uwzględniają nowatorskie formy w projektowaniu osiedli mieszkaniowych. Realizacje są stylowe i na czasie, a także spełniają najpotrzebniejsze funkcje użytkowe.

Biuro sprzedaży mieszkań

Zdecydowałeś/-aś się na zakup nowego apartamentu z naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego albo do odwiedzenia naszego biura zlokalizowanego w Łodzi – ul. Piotrkowska 270/1402.

+48 512 878 449 biuro@aironi.pl

Znajdź mieszkanie