Nasza inwestycja charakteryzuje się nowoczesnym budownictwem. Każdy lokal posiada funkcjonalne wnętrze, które dostosowane jest do najważniejszych potrzeb właścicieli. Dodatkowo na wczesnym etapie inwestycji, istnieje możliwość  dopasowania projektu deweloperskiego wnętrza (rozkładu mieszkania) pod indywidualne  potrzeby klienta. 

Wjazd na teren osiedla znajduje się od strony ul. Kwiatowej, która jest typową ulicą osiedlową w zabudowie jednorodzinnej.  Natężenie ruchu jest tu niewielkie stąd  okolica ta uznawana jest za cichą i spokojną.  Aby zapewnić mieszkańcom jeszcze większe bezpieczeństwo, teren będzie wyposażony w monitoring. 

Inwestycja oddalona jest od centrum o około 15 minut drogi. Apartamenty te przeznaczone są dla wszystkich osób, które cenią sobie nowoczesne wnętrza oraz lubią spokój i ciszę.

W pobliskiej odległości znajdują się liczne lokale usługowo-handlowe, stacja benzynowa, żłobki, przedszkola i szkoły dla dzieci oraz obiekty sportowe   

W okolicy znajdują się również liczne pizzerie, restauracja, bary oraz lokale z domowymi obiadami.

Poznaj

Korzyści
z kupna mieszkania

Kwiatowa 22 powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie Parku „Na Zdrowiu” z kompleksem basenowym Fala, Ogrodem Zoologicznym oraz wieloma innymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi (Klub strzelecki, klub sportowy Vera, Lunapark, boiska sportowe itp.)    
Oferujemy dużą ilość miejsc parkingowych. Do każdego apartamentu przynależy garaż w bryle budynku o powierzchni niespełna 20 m² oraz dodatkowo przewidziane są dwa miejsca postojowe na terenie osiedla.
Z racji tego, że bezpieczeństwo mieszkańców jest dla nas najważniejsze, to na terenie osiedla zamontowaliśmy monitoring. Oczywiście wszystko odbywa się w granicach prawa i jest zgodne z jego poszanowaniem.